Lekarze Chirurg stomatolog Kalisz

lek. dent. Maciej Seidel

Żelazków
62-817 Kalisz

polecam ,polecam i jeszcze raz polecam,miły młody lekarz. Zrobil dwa zeby . Jeden usunął,drugi wyleczyl i co wazne...Bezbolesnie DZIEKUJE
Opinia dodana przez: Łukasz
bardzo miły i profesjonalny lekarz.nazwa gabinetu "bez bólu" potwierdza moją opinię z całej wizyty.polecam każdemu pacjentowi z bólem wizytę w tym fachowym gabinecie.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Maria Drewnicka

STOMA
Widok 33
Kalisz

Szkoda,że pacjent przed zatwierdzeniem opini o lekarzu z którego usługi nie był zbyt zadowolony nie sprawdził komu tą zła opinie wystawia. Łatwo jest kogoś oczernić gorzej odkręcić problem.Drewnicka Maria.P.S.Jak już ma się odwagę o kimś pisać w inetnecie to nich ma się odwagę podpisać.

lek. dent. Małgorzata Białas-Miczko

Ostrowska 68
62-800 Kalisz

Staramy się dbać o zęby, więc odwiedzamy z żoną panią doktor średnio raz na trzy miesiące. Kiedyś chodziliśmy do innych dentystów, ale tu już jesteśmy od kilku lat i nie zamierzamy zmieniać. Zawsze jest uprzejma, a kiedy trzeba, umie pożartować. Nie jestem dentystą, ale moim zdaniem nie można nic zarzucić jej kompetencji i wiedzy. Pomimo tego, że gabinet stomatologiczny u wielu osób budzi lęk, w tym można naprawdę miło przeżyć ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Maria Zasiadły

ul. Tadeusza Kościuszki 2/3
62-800 Kalisz

Bardzo kompetentna rzeczowa umie we właściwy sposób wytłumaczyć schorzenia a przy tym miła i grzeczna polecam tą Panią doktor wszystkim nawet tym co się boją dentysty
Opinia dodana przez: Zygmunt

lek. dent. Jakub Kozubski

ul. Zgodna 15
62-800 Kalisz

Uwaga ostrzeznie Ustawka telefoniczna na wyrwanie dwoch korzeni cena przez tel 400 na miejscu 500, trwalo godzine, rozcieta warga uszkodzony zab obok, po skasowaniu $ mowi ze cos zostalo ,i gasi swiala. Ja do niego ze ma sie brac za wyciaganie reszty, znowu pol godziny jego sapania i wyciaga cos i mowi ze wyciagnal wszystko. A ja w myslach czy to na pewno lekarz otwieram internet sprawdzam opinie szok zamurowalo ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krzysztof Drewnicki

Lipowa 33
Kalisz

Najlepszy Lekarz, u jakiego byłam - trafna diagnoza, świetnie dobrane leki, a przede wszystkim ludzkie podejście. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, uprzejmy, kulturalny, a do tego poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje pacjent - dokładnie słucha i radzi. Gdyby każdy lekarz taki był, to żyłoby się lepiej. Takie podejście do ludzi do dar. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Danuta Szymaniak-Janczak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

spokojnie, milo i przystepnie cenowo,mialem problem z gorna osemka i pani doktor bez problemu wyrwla go za duzo nizsza kwote niz mowiono mi w innym gabinecie a przyszla specjalnie w sobote

Jarosław Kasperczak

Chirurg naczyniowy

Kalisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poświęca czas każdemu pacjentowi. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.

lekarz Konrad Błaszczyk

Aleja Wolności 17 A/4-5
62-800 Kalisz

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

NZOZ Magdomed Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna
Bolesława Pobożnego 20
62-800 Kalisz

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Mateusz Stasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ul. Kanonicka 8/10
62-800 Kalisz

Najlepszy Stomatolog w mieście. Pan Doktor jest bardzo delikatny, informuje co robi i wykonuje prace rzetelnie. Polecam z całego serca. Korzystamy całą rodziną z usług Pana Doktora a przy tym ceny nie zwalają z nóg. Zawsze chętny do pomocy.
Opinia dodana przez: Anna
Pani Asia, mimo dużej ilości pacjentów zawsze miła i kompetentna. Leczę u niej od kilku lat zęby (tzn. juz wyleczyłam) teraz wchodzę tylko na wizyty kontrolne i ściąganie kamienia. Dzieki niej, juz tak nie boję się stomatologa.

lek. dent. Daniel Błaszczyk

Młynarska 99
62-800 Kalisz

Świetne podejście do nastolatki ,która bardzo bała się wyrywania zęba a najbardziej podania znieczulenia . Doktor poradził sobie doskonale . Najważniejsze, że córka zadowolona i stwierdziła ,że tylko do tego dentysty będzie chodzić. Polecam !
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Barbara Drobniewska - Nowicka

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Świetne podejście, profesjonalizm. Lekarz z powołania. Ceny adekwatne. Bardzo uprzejma. Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Monika Kurzawa

STOMATOLOGIA, PROTETYKA
Graniczna 78 A
62-800 Kalisz

Ja nie polecam. Przygotowywała zęba do leczenia kanałowego bardzo długo i tak go zniszczyła, że jak doszło do zatrucia to został z niego już tylko pieniek tuż przy dziąśle. Dodam, że ząb psuł się od korzenia a korona nie miała próchnicy i większych oznak psucia. Czyszczenie kanałów zrobiła niedokładnie i zaraz po zatruciu pojawił się ból nie do zniesienia utrzymywał się przez kilka dni i był odporny na wszystkie tabletki ...
Opinia dodana przez: Asia

Bogdan Ptak

Lipowa 17-21
62-800 Kalisz

Znam tego lekarza od ponad 30-u lat i zawsze do niego chodzę. Nigdy nie doznałem bólu, nawet przy usuwaniu kilku zębów naraz (po raku szczęki) podczas jednej wizyty. Jest wybitnym i uznanym specjalistą. Nawet znajomy, który na samo słowo "dentysta" prawie mdlał przekonał się po wizycie u pana Bogdana Ptaka, że nie taki diabeł straszny.
Opinia dodana przez: Zdzisław Włodarczak

lekarz Tomasz Huk

Chirurg dziecięcy

Poznańska 46 lok. 43
62-800 Kalisz

Sam dobrze nie umie odczytać zdjęcia rtg a podważa opis przysłany z Poznania bąć z Warszawy jak odbywa się to w soboty i niedziele
Opinia dodana przez: JERZY

Maciej Kulesza

Chirurg stomatolog

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
63-300 Kalisz

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś ...
Opinia dodana przez: Bart
Najlepszy stomatolog w Kaliszu polecam. Pani doktor zawsze uśmiechnięta i miło wita pacjentów, duża wiedza i doświadczenie pełen profesjonalizm. POLECAM.
Opinia dodana przez: Ela